Hot Therapy Ağrı Kremi

Günümüzün en büyük sorunlarından olan ve sosyal yaşamda da hep sorun olan eklem kas ağrıları için oluşturulmuş olan bu ürün tamamiyle doğal olmakla beraber ilaç ve de ağrı kesiciler gibi kısa sürede etki gösterebilen ve kullanıcıları tarafından da oldukça sık kullanılan ve beğenilen bir üründür.Özellikle de jel bir yapıya sahip olan bu ürünün kullanımı da oldukça basittir.Hap kullanmanın da getirdiği zararları da bir bir ortadan kaldıran bu ürün tamamen doğaldır ve içerisinde hiçbir yabancı katkı maddesi bulundurmaz.En büyük ağrı kesicilerden bile daha etkin ve kısa sürede fayda gösteren bir ürün olmakla beraber ağrılarınıza birebirdir. Kas ağrılarınızı, eklem ağrılarınızı bir bıçak gibi keser. çok kısa sürede ve en etkili şekilde ağrılarınızdan kurtulmanıza yardımcı oluyor.Ve bu ürün ile de sosyal hayatta da daha çok aktif kalırsınız.Eklem agrıları bilindiği üzere bir çözüm yolu bulunmaz ise fazla derece de ağrıya sebep olur bununla birlikte gündelik yaşam da daha az aktif kalınmasını sağlar.


Hot Therapy Nerelerde Kullanılır?


Baş ağrıları,
Dirsek ağrıları,
Sırt ağrıları,
Kalça ağrıları,
Bilek ağrıları,
Kol ağrıları,
Boyun ağrıları,
Bel ağrıları,
Omuz ağrıları gibi vücuttun çeşitli ağrıyan bölgelerinde kullanılabilmektedir.


Hot Therapy Kullanımı?


Ağrıyan bölgenize günde 3-4 defa hafif masaj eşliğinde sürerek ağrıyan bölgenizin ağrısını dindirebilir veya azaltabilirsiniz.Hot Threapy bir ağrı kremi olup tamamen doğaldır.


Hot Therapy İçeriği?


Tamamen doğal olup içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunudurmaksızın ve doğal ürün olmakla beraber kullanımı da oldukça kolay ve de basittir.


Hot Threapy Yan Etkileri?


Hot Therapy ürünü doğal bileşenler ile yapıldığından içerisinde kullanıcıya zarar verecek hiçbir kimyasal katkı maddesi bulundurmaz.Kullanan kullanıcıların memnun kaldığı bir üründür.Piyasa da da doğal satılmakta olan bu ürün kullanıcılarımızın oldukça fazla bir şekilde kullandığı bir ürün olmakla beraber doğal da bir üründür.


Fiyat Listesi?

1 adet hot therapy + kargo ücreti 79 TL ‘dir.
2 adet hot therapy + ücretsiz kargo 150 TL’dir.
3 adet hot therapy + ücretsiz kargo 210 TL ‘dir.
4 adet hot therapy + ücretsiz kargo 280 TL’dir.